Понеділок, 19.08.2019, 16:53
Вітаю Вас Гість | RSS
Головна | Реєстрація | Вхід
Форма входу
Друзі сайту
Статистика
Наше опитування

Яка назва накраще підходиться для нашого клубу??
Усього проголосувало: 55
Міні-чат
200
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Форум » Авто-розділ » Тюнінг » Фільтр нульового опору
Фільтр нульового опору
AlexДата: Середа, 16.04.2008, 22:15 | Повідомлення # 1
Радикал
Група: Vip-учасник
Повідомлень: 77
Репутація: 3
Статус: Offline
Якісне наповнення циліндрів двигуна робочою сумішшю визначає потужність двигуна. Будь-які перешкоди на шляху повітряного потоку знижують потужність. Повітряний фільтр - не виключення. Якщо спрощено, головна функція стандартного повітряного фільтру — очищення повітря. І, як наслідок, захист від попадання частинок пороши в ЦПГ (цилиндро-поршневу групу) двигуна. Але, отримуючи ефективну фільтрацію повітря, ми втрачаємо в потужності двигуна. Звичайні паперові елементи чинять великий опір повітряному потоку, тому що матеріал фільтру дуже щільний. Чим більше опір — тим більше втрата потужності. Особливо це помітно, коли фільтр «забивається». Фільтр нульового опору, виконаний з іншого матеріалу, ніж стандартний, і що володіє за рахунок цього більшою пропускною спроможністю дозволяє максимально понизити опір на впусканні без зниження фільтруючої здатності і збільшити потужність двигуна. При правильному і своєчасному обслуговуванні фільтру, якість очищення повітря не поступається стандартному фільтру. Фільтр нульового опору потребує періодичної промивки і мастила.
Фільтр нульового опору може встановлюватися як на штатне місце, так виконуватися у вигляді фільтру "кругової огорожі", що не потребує коробки фільтру. Приріст потужності - до 5%. Конструкція і матеріал цього фільтру забезпечують мінімальне значення опору повітря, за рахунок чого досягається наявність максимальної повітряної маси у впускному колекторі. При такому ж положенні дросельної заслінки тепер в циліндри потрапляє більше повітря, і пристрій, що управляє, пропорційно збільшує подачу палива. Таким чином, у більшості моторів виникає надбавка потужності і моменту, що крутить, у всьому діапазоні.
Звичайний паперовий фільтр здатний фільтрувати повітряний потік безпосередньо однією поверхнею. Конструкція ж фільтру нульового опору забезпечує велику площу поверхні, а значить, і дозволяє затримувати більшу кількість пороши. Частинки пилу осідають послідовно на шарах перехрещених бавовняних волокон, оброблених спеціальним масляним просоченням. Цей склад володіє високими адгезіоннимі властивостями, завдяки чому ефективно затримуються частинки пороши і повністю виключається ризик поломки при експлуатації фільтру.
Як обслуговують фільтр нульового опору? Фільтр знімають, за допомогою щітки з м'яким ворсом обережно очищають поверхню фільтруючого елементу від крупних частинок грязі. Потім на фільтруючий елемент з обох боків наноситься засіб для очищення Universal Cleaner. Через 10 хвилин, коли склад просочить фільтруючий елемент повністю, фільтр промивають в ємності з водою, а потім під слабким струменем проточної води. Сушити його не треба, а потрібно кілька разів струсити, щоб прибрати залишки води. Використовувати для просушування нагрівальні елементи не рекомендується — тим більше що це може привести до пошкодження фільтруючого елементу. При необхідності (якщо залишилися світлі плями на зовнішній і внутрішній поверхнях фільтру) просочення можна повторити. Потім фільтр встановлюється на місце. У жорстких умовах експлуатації (сильна запилена, гірські дороги) рекомендуємо проводити повторне просочення фільтру маслом через кожних 5 тис. км., а в нормальних умовах — через 10 тис. км. Фільтр розрахований на 20 промивок.
Отже, що дає фільтр нульового опору:
-Підвищення потужності без зниження чистоти повітря
-Немає необхідності міняти фільтр, достатньо його промити
-Після установки такого фільтру під капотом з'явиться трохи більше унікального індукційного шуму і декілька додаткових "коней", а також додасться момент, що крутить, при середніх і низьких оборотах
 
Форум » Авто-розділ » Тюнінг » Фільтр нульового опору
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:

Copyright MyCorp © 2019